populerhoca.com‘u kurs almak yada kurs vermek isteyen herkes kullanabilir.

Kurs arayanlar nerede, ne zaman hangi kursu alacağınızı belirtin bütçenize en uygun teklifleriyle kurs verenler size ulaşacaktır.

Kurs verenler iki adımda firmanızı populerhoca.com’a tanıtın, nerelerde hangi kursları verdiğinizi belirtin ve kurs arayan müşterilerin taleplerini bekleyin, çok kısa bir süre içerisinde verdiğiniz kurslardan taleplerde bulunan bir çok kursiyer adayı sizlere ulaştırılacaktır.

Kurs verenler populerhoca.com’un size sağladığı talepler için en uygun teklifleri vererek en hızlı bir şekilde değerlendirin ve kursiyeri kazanın.


SIKÇA SORULAN SORULAR

  • KURS/ ÖZEL DERS VERENLER


Kurs/Özel Ders vermek istiyorum, populerhoca.com’a nasıl üye olabilirim?

Kurs veren profili oluşturmak için ana sayfada yer alan “Kurs Ver” linkine tıklayın, üyelik formunda gerekli bilgileri doldurup bir sonraki formda nerelerde hangi kursları verdiğinizi belirtin ve kurs arayan müşterilerin taleplerini bekleyin. Çok kısa bir süre içerisinde verdiğiniz kurslar için taleplerde bulunan birçok kursiyer adayı size ulaştırılacaktır.

populerhoca Profil Gücü nedir?

populerhoca.com’da talepler üyelerin profil gücüne göre yönlendirilmektedir. Hesabım sayfasında profil gücünüzü yükselterek daha çok kurs talebi alabilir, daha çok müşteri kazanabilirsiniz. Hesabım sayfanızda profil bilgilerinde yer alan eksiklikleri ve daha çok fırsat kazanmak için yapmanız gerekenleri görebilirsiniz.

Daha çok müşteri kazanmak için ne yapmalıyım?

Üyelik kaydı sırasında istenilen tüm bilgileri detaylı ve özenli şekilde doldurmanız şansınızı arttıracaktır. Size gelen talep sayısının az olmaması için “Kurslarım” bölümünde verdiğiniz tüm kursları “YENİ KURS EKLE” butonuna tıklayarak eksiksiz girin. Böylece daha çok müşteri kazanacaksınız.

Kurs taleplerine nasıl cevap verebilirim?

Kurs ve özel ders fırsatlarında müşteri ile site üzerinden direk mesajlaşabilirsiniz. Direk mesajlaşma ile müşteriye imkânlarınızı ve yeteneklerinizi daha rahat anlatabilir, sorulara anında cevap verebilirsiniz.

populerhoca.com’a üye olabilmem için profesyonel olarak öğretmen veya eğitmen olmam gerekiyor mu?

Profesyonel öğretmen veya eğitmen olmanız veya sertifika sahibi olmanız mutlaka yararlı olacaktır, ama özel ders verebilmek için gerekli değildir.

populerhoca.com üyelik ücreti ne kadardır?

populerhoca.com’a üye olmak ücretsizdir. Sadece verilen teklif başına küçük ücretler alınmaktadır, bunun dışında hiçbir ücret (komisyon, aidat vs.) talep edilmemektedir.

populerhoca.com üyeleri populerhoca.com’un çalışanları mı?

populerhoca.com üyeleri populerhoca.com çalışanları değildirler. Üyeler populerhoca.com’dan tamamen bağımsızdırlar ve ders almak isteyenler ile direkt iletişim kurarlar. populerhoca.com üyeleri özel ders için müsait olduğu zamanları ve ders ücretlerini kendileri belirler.

Özel ders saat ücretim ne kadar olmalı?

Ders saat ücretleri öğretmenden öğretmene değişmektedir. Ücreti belirleyen temel faktörler dersin alan ve konusu, öğretmenin eğitim düzeyi, tecrübesi, bulunduğun şehir ve semttir.

populerhoca.com’a üye olduktan sonra ne beklemeliyim?

populerhoca.com’a üye olup nerelerde hangi kursları verdiğinizi belirtin ve kurs arayan müşterilerin taleplerini bekleyin, çok kısa bir süre içerisinde verdiğiniz kurslar için taleplerde bulunan birçok kursiyer adayı size ulaştırılacaktır. Verdiğiniz kurs ile ilgili talep oluşturulduğunda size e-mail ve sms yoluyla bildirilecek ve populerhoca.com hesabınıza giriş yaparak sistem üzerinden teklif verebileceksiniz. Sitemizde yer alan mesajlaşma özelliği sayesinde detayları site üzerinden konuşabilirsiniz

populerhoca.com üyeliğimi iptal etmeme rağmen bilgilerim hala Google arama sonuçlarında çıkmakta. Bunu nasıl engelleyebilirim?

populerhoca.com, Google ve diğer arama motorları tarafından sürekli olarak belirli aralıklarla taranmakta ve indekslenmektedir. Üyeliğinizi iptal ettiyseniz, Google bir sonraki taramasında bunu farkedecek ve kendi kayıtlarını güncelleyecektir. Bu güncellemeden sonra size ait bilgilere Google üzerinden ulaşılamayacaktır. Google’ın tarama işlemlerini gerçekleştirip kayıtlarını güncellemesi bir hafta ile birkaç ay kadar sürebilir, bu süre üzerinde populerhoca.com’un herhangi bir kontrolü bulunmamaktadır.

populerhoca.com’a giriş şifremi unuttum, giriş yapamıyorum. Şifreme nasıl ulaşabilirim?

Şifremi Unuttum linkini tıklayıp e-mail adresinizi girerek kayıtlı olduğunuz e-mail adresine şifre sıfırlama linkini gönderebilirsiniz.

Aktivasyon e-maili, şifrem, müşteri fırsatları e-mail adresime niçin gelmiyor?

populerhoca.com’dan üyelik başvurusu, yeni şifre isteği, müşteri fırsatları gibi taleplere sistem otomatik olarak cevap vermekte ve e-mailler anında gönderilmektedir. Sistem tarafından gönderilen e-mailler zaman zaman Gmail, Hotmail, Yahoo, Yandex gibi e-mail servisleri tarafından “Junk Mail”, “Bulk Mail”, “Önemsiz Posta”, “Gereksiz” veya benzeri bir klasöre aktarılabilmektedir. Bu klasörleri mutlaka kontrol etmelisiniz ve kalıcı çözüm olarak populerhoca.com’un email adresini “Güvenli Gönderenler” listenize eklemelisiniz.

populerhoca.com’a üye olduktan sonra profilimi gösteren bir web sayfam olacak mı?

Üyeliğinizi aktive eder etmez herkesin kolayca profilinize ulaşabileceği bir sayfanız olacaktır.

Ders verdiğim alan populerhoca.com’da bulunmuyor, ne yapmalıyım?

Sitemizdeki ders alanları ve konuları çok kapsamlıdır ve her geçen gün yenileri eklenmektedir. Sitemizde olmayan çok özel bir alanda ders veriyorsanız bize ulaşın ve bu alanı bildirin.

Hesabımda yer alan bakiye bilgisi neyi ifade etmektedir?

Sitemizde verilen teklif başına küçük miktarlarda ücret talep ediyoruz. Teklif ücreti için hesabınıza üye olduğunuzda hediye teklif verme hakkı tanımlanır. Bu Hediye TL’lerini kullanarak teklif verebilirsiniz. Size verilen hediye TL’ler için sizden herhangi bir ödeme istenmeyecektir. Eğer memnun kalırsanız hesabınıza kredi yükleyip teklif vermeye devam edebilirsiniz. Bunun dışında sizden hiçbir ücret (komisyon, aidat vs.) talep edilmeyecektir. Size yüklenilen hediye TL’leri ve kendi yüklemelerinizi Hesap Hareketleri menüsünden takip edebilirsiniz.

Hesabıma nasıl para yükleyebilirim?

Hesabınıza tanımlanan hediye teklif verme hakkınız tükendiyse hesabınıza girip sol tarafta yer alan “Para Ekleme” linkine tıklayarak hesabınıza para yükleyebilirsin. Sitemimizde güvenli ödeme altyapısı olan PAYTR kullanılmaktadır. Hesabınıza para yüklemeniz için herhangi bir limit yoktur.

Teklif verme ücreti neye göre belirlenmektedir?

Teklif verme ücretleri kurs çeşidi ve verilen ile göre değişmektedir. Bunu müşteri adayına kahve ısmarlama olarak görebilirsiniz.

Populerhoca.com üyeliğimi iptal etmek istiyorum, nasıl yapabilirim?

Üyelik iptal sebebinizi belirterek info@populerhoca.com’a e-mail gönderdiğinizde üyeliğiniz silinecektir.

Profil sayfamızda ne kadar çok teklif verilir ise o kadar ön plana çıkacağımız belirtiliyor. Gelen taleplere farklı sebeplerden dolayı yanıt vermezsek geri plana mı düşeceğiz ?

populerhoca.com tarafından size yönlendirilen taleplere teklif vermek istemezseniz “İlgilenmiyorum” seçeneğini işaretleyebilirsiniz. Bu durum profil gücünüzü ve bölgedeki sıralamasını etkilemez.


  • KURS ARAYANLAR


populerhoca.com’u kullanarak nasıl kurs/özel öğretmen bulabilirim?

Populerhoca.com üzerinden talep formu doldurup aradığınız kurs/özel ders için istediğiniz özellikleri belirttiğiniz takdirde sitemiz ilgili kurs merkezlerine talebinizi yönlendirecektir. Sonrasında tek yapmanız gereken kurs merkezlerinden gelecek teklifleri beklemektir.

populerhoca.com’dan alacağım teklifler ücretli midir?

Teklif almak ve teklif verenle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

populerhoca.com’da oluşturduğum talepleri veya gelen teklifleri nasıl takip edebilirim?

Talep oluşturduktan sonra size gönderilen şifre ile üyelik girişi yapabilirsiniz. Oluşturduğunuz tüm talepler ve teklifleri Hesabım sayfanızdan takip etmeniz mümkündür.

İletişime geçtiğim kurs merkezi/öğretmen bana geri cevap yazmadı, ne yapmalıyım?

Kurs merkezi/öğretmenlerin çoğu öğrencilerin taleplerine çok kısa sürede cevap vermektedir. Ama bazen pek çok sebepten dolayı gecikme olabilir. Birden fazla teklif veren ile iletişim kurarak size kısa sürede geri dönülmesini sağlayabilirsiniz.

Ders almak istediğim alan populerhoca.com’da bulunmuyor, ne yapmalıyım?

Sitemizdeki ders alanları ve konuları çok kapsamlıdır ve her geçen gün yenileri eklenmektedir. Sitemizde olmayan çok özel bir alanda ders almak istiyorsanız bize info@populerhoca.com aracılığıyla ulaşıp bu alanı bildirebilirsiniz.

populerhoca.com’da nasıl reklam verebilirim?

populerhoca.com kullanıcı tabanına faydalı olabilecek nitelikte ürün ve hizmetler ile ilgilenmektedir. Populerhoca.com’da reklam vermek için lütfen bize ulaşın.