Kurs/Özel Ders Arıyorum (Öğrenci/Veli)

Kurs/Özel Ders Veriyorum
(Öğretmen/Eğitmen)

Kurs ve Özel Ders Verenleri Ara ve Bul

Detaylı arama ile veya kurs/özel ders kategorilerinden ilgilendiğini seçerek bulunduğun yerde, dilediğin özelliklerde kurs ve özel ders verenleri kolayca ara ve bul.

Üye Ol, Profilini Oluştur
Üye ol, eğitmen profilini oluştur ve tanıtımını yap. İletişim bilgilerini, eğitim durumunu, ders verdiğin alan ve konuları tanımla.İletişim ve Profil bölümünü ayrıntılı bir şekilde doldur.

Kurs veya özel ders Talebi Oluştur, Kurs Merkezleri ve Özel Ders Verenler Sana Ulaşsın
Ücretsiz üye ol.İletişim bilgilerini ve profilini eksiksiz olarak doldur.Teklif al sekmesi tıklanarak kurs veya özel ders talebi oluştur. Kurs veya özel ders talebin otomatik olarak seçtiğin alanlarda bulunduğun şehirde ve dilediğin özellikteki tüm kurs veya özel ders verenlere anında iletilsin.

Profilini Güçlendir
Profilini sosyal medyada paylaş, ders verdiklerinden seni değerlendirmelerini ve hakkında yorum yazmalarını iste.

İletilen bilgilendirme mesasları
Sizden giden mesajlara karşılık ders veya kurs verenlere teklif vereceklerdir.Gelen teklifleri ve teklif gönderenlerin profilleri inceleyerek cevap verebilirsin.Teklif verenlerin profillerini detaylı şekilde incele ve hakkında yazılan yorumları oku, diğer kurs veya özel ders verenler ile karşılaştır.

Ders Taleplerine Karşılık Ver
Sosyal medya, mail ve sms ile gelen bildirimleri sayfaya giriş yaptıktan sonra teklif ver tıklandıktan sonra fiyatı ve ayrıntılı açıklama yaptıktan sonra gönder. Teklif verdikten sonra kurs/ders isteyenin iletişim bilgileri açılacaktır. Telefon/mail/site içi mesajlaşma iletişime geç.

İletişime Geç
Teklif verenler senin iletişim bilgilerini görecektir ve seni telefon ile arayacaktır bilgilendirme yapacaktır. Seçtiğin kurs veya özel ders veren ile konuş, anlaş ve derse başla. Anlaşma yapıldıktan sonra teklif gelmesini istemiyorsan dersi kazanan olarak belirleyebilirsin.

Anlaştığın İle Derse Başla

Anlaştığın ders almak isteyen ile yazış, konuş ve anlaş. Ders için uygun olduğun zamanlar dahilinde ders vermeye başla.
Verilen teklifleri gördükten sonra teklifini geri çekip yeniden teklif verebilirsin.

 

Ders Vereni Değerlendir
Derse devam ederken veya ders bitiminde ders veren hakkında detaylı değerlendirme yap, yorum yaz ve geri bildirimde bulun.

Değerlendirme Talebinde Bulun
Ders süresince veya bitiminde ders verdiğin kişiden seni değerlendirmesini ve hakkında yorum yapmasını talep et.

*Üye ol ve aradığın kurs/özel ders için hemen teklif iste! Teklifine geri dönüş yapan eğitimciler sana ulaşsın ve dilediğine karar ver! Üstelik tamamen ücretsiz!

*Verdiğin özel dersleri talep eden tüm öğrencileri sana yönlendireceğiz, tek yapman gereken onlara en cazip teklifi vermek.

*Bıraktığın bilgilere uygun kurs veya özel ders talepleri sistemimize geldikçe e-posta ve SMS ile seni bilgilendireceğiz.